Zápalná šňůra 5m 2mm

ZS5M

Nový produkt

Zápalná šňůra, délka 5 metrů, průměr 2mm, vhodná k propojení více kompaktů.

Více informací

Skladem

37,00 Kč

Více informací

Zápalná šňůra 5m 2mm 

Chcete si vyzkoušet smotat si svůj vlastní ohňostroj? Zápalná šňůra délky 5 metrů o průměru 2mm je ideálním nástrojem k propojení více kompaktů najednou. Veškeré pyrotechniké výrobky obsahující knot pro zapálení, což tvoří v dnešní době 99% veškerých pyrotechnických výrobků, jsou vhodné k propojení touto zápalnou šňůrou. Vyzkoušejte si propojit např. fontánu s kompaktním ohňostrojem, pomocí této zápalné šňůry (návod níže). Délka hoření zápalné šňůry je 1cm=přibližně 1s. Zápalná šňůra 5m obsahuje 12,5g pyro slože

Příklad: Pokud chcete propojit kompaktní ohňostroj s fontánou na začátku, která trvá 30s, stačí odměřit 30cm (+5cm zápalné šňůry na zapálení) a přilepit ji na jedné straně k zápalné šňůře fontány a na druhé straně k zápalné šňůře kompaktního ohňostroje. Zápalné šňůry stačí kolem sebe obmotat a přilepit papírovou lepící páskou. Po dobu 30s, kdy bude fontána vydávat efekt, bude zároveň hořet i zápalná šňůra a po 30s dojde k zapálení kompaktního ohňostroje, který bude poté následovat, takto můžete propojit i více kompaktních ohňostrojů fontán a jiných pyrotechnických výrobků najednou.

Pokud nejste zruční, nebo si na propojování kompaktních ohňostrojů netroufáte, vyzkoušejte naši sekci sestavené ohňostroje.

Parametry

Třída nebezpečívolný prodej
NEC [g]12,5
Délka trvání efektupřibližně 1cm za 1s
Průměr [mm]2
Délka [mm]5000
JAK ODPALOVAT PYROTECHNIKU