O nás

Vítejte na stránkách internetového obchodu ProfiKompakty.cz, který vystupoval na trhu už od roku 2013 pod jinými přidruženými názvy, nejznámější z nich mohl být například e-shop PyroSR, nyní jsme se ale rozhodli spojit vše dohormady. Snažili jsme se proto vytvořit jedno komplexní řešení, kterým bude velký a hlavně přehledný e-shop nabízející širokou škálu zábavní i profesionální pyrotechniky, ze které budou rádi vybírat jak maloobchodníci, velkoobchodníci tak právě i Vy.

Klademe důraz na širokou rozmanitost našeho sortimentu, kterou se snažíme vyvážit příznivými cenami, okamžitou dostupností a co nejrychlejším exportem. Můžeme nabídnout široký sortiment zboží od největších českých odavatelů, kterými jsou: Klasek Trade, Panta Pyrotechnics, Tarra s.r.o a další.

V současné době nabízíme zábavní pyrotechniku kategorie 1. Tato kategorie zahrnuje především bouchací kuličky, dětské dýmovničky, včelky, prskavky, dětské fontány a další je přístupná a volně prodejná dětem od 15 let. Kategorie 2. zahrnuje veškerou pyrotechniku prodejnou od 18 let, spadají do ní petardy, kompakty, kulové pumy, dýmovnice a veškeré zboží zahrnuté v kategorii I. Od 21 let je dále prodejná kategorie 3. , zahrnující kategorii 1 i 2 a dále do ní můžeme zařadit petardy s větším podílem pyroslože a kompakty, které mají větší průměry moždířů. V případě předložení platného odpalovačského průkazu lze při osobním odběru zařadit do naší nabídky i volně neprodejnou kategorii 4. tzv. profi pyrotechniku.

Pro náročnější klienty jsme připravili služby, týkající se odpalování ohňostrojů při různých příležitostech, může se jednat např. o venkovní vesnické či městské akce, párty či svatby. Nebojte se nás kontaktovat na čísle +420 605 902 279.

Veškeré zboží, které na stránkách e-shopu ProfiKompakty.cz nabízíme, je vždy skladem. Nemusíte se tak obávat, že na zboží budete čekat dlouhou dobu a zboží tak nestihne dojít včas. Objednané zboží expedujeme z pravidla do 48 hodin od přijetí objednávky.

Naším přáním je, aby každý zákazník našel u nás to, co hledá a byl s případným nákupem spokojen.

Přejeme příjemný nákup!

Logo Profikompakty.cz si můžete stáhnout zde: Logo ke stažení


PŘIDEJ SE K NÁM NA INSTAGRAMU

pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
JAK ODPALOVAT PYROTECHNIKU