Petardy

Kategorie petard zahrnuje nejširší škálu pyrotechnických výrobků, které vydávají především zvukový efekt, u některých produktů se můžete setkat i se světelnými efekty, které petardy vydávají před samotnou explozí. Petardy jsou nejoblíbenější kategorií, která je vyhledávaná mladšími fanoušky zábavné pyrotechniky a dělíme je na 3 kategorie, podle nebezpečnosti, proto jsou omezeny i věkovou hranicí. Kategorie F2-prodejná od 18 let, kategorie F3-prodejná od 21 let a nově kategorie P1-prodejná od 18 let, jedná se však o nejhlučnější zábleskové produkty.

Petardy Počet produktů: 94

Podkategorie

  • Kategorie 2

    Kategorii 2 doporučujeme všem těm, kteří začínají s pyrotechnikou a petardami. Tato kategorie obsahuje slabé až středně silné petardy, s běžnou hlučností. Mezi nejoblíbenější produkty tak patří petardy DUMBUM MICRO nebo NANO a jednoznačně petardy PIRÁT s knotem. V roce 2019 se opět vrací petardy PIRÁT škrtací, které však obsahují méně pyroslože neř petardy PIRÁT s knotem. Mezi zajímavé petardy této kategorie určitě patří petardy LA BOMBAS.

  • Kategorie 3

    Kategorie F3 obsahuje silné petardy, které dokáží způsobit velice hlasitou až extrémní explozi. Mezi nejsilnější petardy patří petardy EXPLODER, SIGNALOS, TITANBLITZ a v neposlední řadě také nejznámější petardy DUMBUM, které jsou opět prodejné od roku 2019! Petardy této kategorie vždy odpalujte dle bezpečnostních podmínek uvedených na obalu. 

  • Na průkaz odpalovače

    V této kategorie F4 naleznete petardy, které se prodávají pouze s platným průkazem odpalovače. Abychom předešli tomu, že se tyto extrémně silné petardy dostanou do rukou nesprávným lidem, uvádíme dostupnost těchto produktů v nulovém množství. V případě že vlastníte platný průkaz odpalovače a máte zájem o tyto petardy, kontaktujte nás na email: info@profikompakty.cz

na stránku
Zobrazeno 25 – 36 z 94 položek
Zobrazeno 25 – 36 z 94 položek

PŘIDEJ SE K NÁM NA INSTAGRAMU

pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
JAK ODPALOVAT PYROTECHNIKU