Pyrotechnika Počet produktů: 629

Podkategorie

 • Akční zboží

  Jak už název napovídá, v této kategorii naleznete aktuálně zlevněné zboží ze všech kategorií. Slevy se týkají především ohňostrojů ale občas vyskočí akce na další produkty z jiných kategorií například petardy, dýmovnice nebo něco z dětské pyrotechniky. Pro všechny milovníky slev a akcí doporučujeme sledovat pravidelně tuto sekci, kromě celoročních akcí se zde budou pravidelně obměňovat i různé menší akce.

 • Nové produkty
 • Dětská pyrotechnika

  V kategorii dětská pyrotechnika naleznete pyrotechnické výrobky, které vytvářejí rozmanité efekty nejrůznějších barev. Vyzkoušet tak můžete létající motýly, dětské dýmovničky, píšťalky, praskající a bouchající kuličky. Na své si přijdou nejenom fanoušci zábavné pyrotechniky a děti ale také jejich rodiče a dospělí.

  NÁŠ TIP: Dětská pyrotechnika není narozdíl od ohňostrojů tak drahá, pro co nejlepší zábavu proto doporučujeme vyzkoušet co nejširší škálu produktů této kategorie.

 • Petardy

  Kategorie petard zahrnuje nejširší škálu pyrotechnických výrobků, které vydávají především zvukový efekt, u některých produktů se můžete setkat i se světelnými efekty, které petardy vydávají před samotnou explozí. Petardy jsou nejoblíbenější kategorií, která je vyhledávaná mladšími fanoušky zábavné pyrotechniky a dělíme je na 3 kategorie, podle nebezpečnosti, proto jsou omezeny i věkovou hranicí. Kategorie F2-prodejná od 18 let, kategorie F3-prodejná od 21 let a nově kategorie P1-prodejná od 18 let, jedná se však o nejhlučnější zábleskové produkty.

 • Fontány

  Různobarevné sršení, praskání nebo rotující efekty některých fontán, ocení hlavně osoby, které dávají přednost kvalitní podívané. Fontány se odpalují před samotným ohňostrojem a umocňují tak samotný zážitek. Vybírat můžete z malých fontán, které trvají několik sekund až po fontány nebo vulkány, které trvají i několik minut a nakonec vystřelí pár ran jako ohňostroj. Škála těchto pyrotechnických produktů je obrovská a my jsme se snažili na náš eshop vybrat to nejzajímavější, abychom vám usnadnili výběr této zábavné pyrotechniky je veškerých produktů přiřazeno video s efekty.

 • Dýmovnice

  Hledáte hustý dým, který dokáže zahalit i tank nebo velké objekty? Kategorie dýmovnice nabízí vše potřebné pro hráče airsoftu nebo painballu, kteří potřebují využít taktické výhody dýmovnic. A že těmto sportům neholdujete? Nevadí! V posledních letech se rozmohlo focení s dýmovnicí v ruce, dýmovnice dodávají fotkám úplně jiný rozměr a proto jsou velice oblíbené mezi fotografy. Novinkou roku 2019 se staly právě zmiňované dýmovnice do ruky, které jsou bezpečné a jsou určeny právě pro fotografy, kteří hledají nové výzvy.

  NÁŠ TIP:Pokud hledáte nejdéle trvající dýmovnici určitě vyzkoušejte NADÝMÁČEK

 • Konfety

  Různěbarevné, metalické, lesklé nebo matné papírky, tak to jsou konfety, které vystřelují do různých výšek. Jedná se o interiérový efekt, kterým si můžete zpestřit například svatbu nebo oslavu narozenin. Mezi nejzajímavější produkt patří FIREMNÍ KONFETY, které vystřelují malé eurobankovky.

 • Římské svíce

  Kategorii římské svíce bychom chtěli začít upozorněním, které se týká bezpečnosti používání. I když se na trhu vyskytují dva druhy římských svící, my je budeme rozdělovat na tenké a tlusté, přičemž upozornění se týká hlavně těch ,,tlustých,,, nikdy nedržte žádné římské svíce v ruce, vždy dbejte bezpečnostních pokynů a připevněte je k trubce, zábradlí, nebo je zapíchněte do sněhu, přejdete tak zbytečnému riziku úrazu nebo popálení. Jak už jsme zmiňovali výše římské svíce se dělí podle průměru, od těch menších 8mm až po ty 30mm, které jsou srovnatelné s ráží kompaktních ohňostrojů i velikosti jejich efektů.

  Na našem eshopu naleznete z logistických důvodů nejmenší balení po 4ks, bohužel není v našich silách balit jednu 65cm svíci společně s ohňostrojem, který váží 5ks a při přepravě svíci vždy zničí. Pokud máte zájem vyzkoušejte mix balení římských svící, které obsahuje různé svíce s různými efekty. Děkujeme za pochopení.

 • Kulové pumy

  Přemýšlíte nad tím, jakou zábavní pyrotechnikou zpestříte oslavu narozenin nebo kterou ukončíte další rok a přivítáte nový? Možností je celá spousta! Součástí naší nabídky jsou například kulové pumy, které jsou na trhu už dlouhá léta. Přesto se řadí k tomu nejoblíbenějšímu.

  Nabízíme různá balení této zábavní pyrotechniky, u níž se zvukový efekt odráží od prostředí, ve kterém se petarda odpaluje. Ať už budete odpalovat pumy vzadu za domem nebo na liduprázdném poli, pamatujte na bezpečnostní zásady. Součástí naší barevné a zářivé nabídky jsou také ohňostrojové sety, nejen kulové pumy. Nabízíme například ohňostroje 9-20 ran nebo ohňostroje 61-90 ran.

 • Rakety

  Vážení zákazníci abychom stihli veškeré objednávky expedovat včas, je pro letošní rok 2019 ukončen prodej dlouhých raket. Jejich balení totiž vyžaduje mnoho času, děkujeme za pochopení. • Kompaktní ohňostroje

  Ohňostroje na jedno zapálení neboli kompaktní ohňostroje jsou nejpopulárnější pyrotechnikou, která vytvoří na nebi tu nekrásnější podívanou trvající delší dobu. Obsluha těchto ohňostrojů je velice snadná je však vždy nutné držet se bezpečnostních pokynů uvedených na výrobku. Kategorie kompaktní ohňostroje je rozdělená podle počtu ran jednotlivých ohňostrojů, při výběru je však nutno zohlednit průměr ráže, uvedenou v milimetrech od 20mm do 50mm. Čím větší ráže, tím větší rozprsk  na nebi bude daný ohňostroj mít, cena se tak rovnoměrně odvíjí od počtu ran a ráže, zjednodušeně vysvětleno: za stejné sumu můžete pořídit ohňostroj 200 ran 20mm nebo 25 ran 50mm.

  Naše doporučení: vybírejte hlavně podle videa uvedeného u ohňostroje, nejlépe s ráží 25mm a více.

 • Ohňostrojové sety

  Zábavní pyrotechniku milují děti i dospělí! Každému se rozzáří jiskra v oku, když se pestrobarevné petardy rozprsknou na nebesích. Už dávno neplatí, že ohňostrojové sety, kulové pumy nebo ohňostroje 300-1000 ran jsou pouze záležitostí konce roku či příchodu nového období. Dnes se jedná o pomyslnou korunku každé oslavy narozenin nebo výročí svatby.

  Nabízíme ohňostrojové sety mnoha různých provedení, barev i velikostí. Vyberte si z naší široké a velice pestré nabídky zábavní pyrotechniku, která dodá vašemu plánovanému mejdanu požadovaný šmrnc a nezapomenutelný nádech!

 • Pomocný materiál
 • Doporučené zboží
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 629 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 629 položek

PŘIDEJ SE K NÁM NA INSTAGRAMU

pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
JAK ODPALOVAT PYROTECHNIKU