Novinky

Slevy

Informace

Pyrotechnika Počet produktů: 618

Podkategorie

 • Akční zboží
 • Nové produkty
 • Dětská pyrotechnika

  V kategorii dětská pyrotechnika naleznete pyrotechnické výrobky, které vytvářejí rozmanité efekty nejrůznějších barev. Vyzkoušet tak můžete létající motýly, dětské dýmovničky, píšťalky, praskající a bouchající kuličky. Na své si přijdou nejenom fanoušci zábavné pyrotechniky a děti ale také jejich rodiče a dospělí.

  NÁŠ TIP: Dětská pyrotechnika není narozdíl od ohňostrojů tak drahá, pro co nejlepší zábavu proto doporučujeme vyzkoušet co nejširší škálu produktů této kategorie.

 • Petardy

  Kategorie petard zahrnuje nejširší škálu pyrotechnických výrobků, které vydávají především zvukový efekt, u některých produktů se můžete setkat i se světelnými efekty, které petardy vydávají před samotnou explozí. Petardy jsou nejoblíbenější kategorií, která je vyhledávaná mladšími fanoušky zábavné pyrotechniky a dělíme je na 3 kategorie, podle nebezpečnosti, proto jsou omezeny i věkovou hranicí. Kategorie F2-prodejná od 18 let, kategorie F3-prodejná od 21 let a nově kategorie P1-prodejná od 18 let, jedná se však o nejhlučnější zábleskové produkty.

 • Fontány

  Různobarevné sršení, praskání nebo rotující efekty některých fontán, ocení hlavně osoby, které dávají přednost kvalitní podívané. Fontány se odpalují před samotným ohňostrojem a umocňují tak samotný zážitek. Vybírat můžete z malých fontán, které trvají několik sekund až po fontány nebo vulkány, které trvají i několik minut a nakonec vystřelí pár ran jako ohňostroj. Škála těchto pyrotechnických produktů je obrovská a my jsme se snažili na náš eshop vybrat to nejzajímavější, abychom vám usnadnili výběr této zábavné pyrotechniky je veškerých produktů přiřazeno video s efekty.

 • Dýmovnice

  Hledáte hustý dým, který dokáže zahalit i tank nebo velké objekty? Kategorie dýmovnice nabízí vše potřebné pro hráče airsoftu nebo painballu, kteří potřebují využít taktické výhody dýmovnic. A že těmto sportům neholdujete? Nevadí! V posledních letech se rozmohlo focení s dýmovnicí v ruce, dýmovnice dodávají fotkám úplně jiný rozměr a proto jsou velice oblíbené mezi fotografy. Novinkou roku 2019 se staly právě zmiňované dýmovnice do ruky, které jsou bezpečné a jsou určeny právě pro fotografy, kteří hledají nové výzvy.

  NÁŠ TIP:Pokud hledáte nejdéle trvající dýmovnici určitě vyzkoušejte NADÝMÁČEK

 • Konfety
 • Římské svíce

  Kategorii římské svíce bychom chtěli začít upozorněním, které se týká bezpečnosti používání. I když se na trhu vyskytují dva druhy římských svící, my je budeme rozdělovat na tenké a tlusté, přičemž upozornění se týká hlavně těch ,,tlustých,,, nikdy nedržte žádné římské svíce v ruce, vždy dbejte bezpečnostních pokynů a připevněte je k trubce, zábradlí, nebo je zapíchněte do sněhu, přejdete tak zbytečnému riziku úrazu nebo popálení. Jak už jsme zmiňovali výše římské svíce se dělí podle průměru, od těch menších 8mm až po ty 30mm, které jsou srovnatelné s ráží kompaktních ohňostrojů i velikosti jejich efektů.

  Na našem eshopu naleznete z logistických důvodů nejmenší balení po 4ks, bohužel není v našich silách balit jednu 65cm svíci společně s ohňostrojem, který váží 5ks a při přepravě svíci vždy zničí. Pokud máte zájem vyzkoušejte mix balení římských svící, které obsahuje různé svíce s různými efekty. Děkujeme za pochopení.

 • Kulové pumy
 • Rakety
 • Kompaktní ohňostroje
 • Ohňostrojové sety
 • Pomocný materiál
 • Doporučené zboží
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 618 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 618 položek