Kompaktní ohňostroje

Ohňostroje na jedno zapálení neboli kompaktní ohňostroje jsou nejpopulárnější pyrotechnikou, která vytvoří na nebi tu nekrásnější podívanou trvající delší dobu. Obsluha těchto ohňostrojů je velice snadná je však vždy nutné držet se bezpečnostních pokynů uvedených na výrobku. Kategorie kompaktní ohňostroje je rozdělená podle počtu ran jednotlivýc...

Ohňostroje na jedno zapálení neboli kompaktní ohňostroje jsou nejpopulárnější pyrotechnikou, která vytvoří na nebi tu nekrásnější podívanou trvající delší dobu. Obsluha těchto ohňostrojů je velice snadná je však vždy nutné držet se bezpečnostních pokynů uvedených na výrobku. Kategorie kompaktní ohňostroje je rozdělená podle počtu ran jednotlivých ohňostrojů, při výběru je však nutno zohlednit průměr ráže, uvedenou v milimetrech od 20mm do 50mm. Čím větší ráže, tím větší rozprsk  na nebi bude daný ohňostroj mít, cena se tak rovnoměrně odvíjí od počtu ran a ráže, zjednodušeně vysvětleno: za stejné sumu můžete pořídit ohňostroj 200 ran 20mm nebo 25 ran 50mm.

Naše doporučení: vybírejte hlavně podle videa uvedeného u ohňostroje, nejlépe s ráží 25mm a více.

Zobrazit

Kompaktní ohňostroje Počet produktů: 257

Podkategorie

 • Ohňostroje 9-20 ran

  Chcete dodat šmrnc narozeninové oslavě nebo jen udělat ze svatby nezapomenutelný den? V každém případě investujte do ohňostroje 9-20 ran, který vnese události nevšední kouzlo. Zábavní pyrotechnika už není jen součástí oslav nového roku nebo konce toho předcházejícího. Je to nevšední podívaná, které můžete být svědky i během jiných částí roku. Nabízíme nejen ohňostroje 9-20 ran, ale také ohňostroje 25 ran nebo ohňostroje 35-48 ran, které mohou být pomyslnou třešničkou velkolepé narozeninové oslavy či oslav kulatého výročí. Mohou také udělat ze zásnub ještě magičtější okamžik. Kdy vypustíte petardy k nebi vy?

 • Ohňostroje 25 ran

  Zábavní pyrotechnika už není součástí jen oslav nového roku, respektive konce toho starého. Dnes jsou pomyslnou korunkou každé velké narozeninové oslavy, svateb nebo oslav kulatých výročí. Dodejte i vy nezapomenutelný šmrnc události, kterou plánujete.

  Ohňostroje 25 ran milují děti i dospělí. Tento druh zábavní pyrotechniky nabízí velkolepou barevnou podívanou, která se rozprskne na nebesích a během které se doslova tají dech v plicích. Ať už slavíte cokoliv, nezapomeňte, že ohňostroje 25 ran by toho měly být součástí. Nebo si snad vyberete jiný druh zábavní pyrotechniky z naší nabídky? Nabízíme také kulové pumy nebo ohňostroje 300-1000 ran.

 • Ohňostroje 35-48 ran

  Narozeniny, svatby, výročí či konec, respektive začátek nového roku – to vše jsou události, které musí provázet pořádná oslava! A co by to bylo za oslavu, kdyby jí chyběl ohňostroj?

  Nabízíme ohňostroje 35-48 ran, které na obloze vykouzlí fantastickou, dech beroucí pestrobarevnou show, o které si budete přát, aby nikdy neskončila. Zapalujte ji vždy na otevřeném prostranství mimo dosah domů a lesů a pamatujte na dodržování bezpečné vzdálenosti. Po odpálení si už jen užívejte nevšední podívanou, která není každodenním chlebem. Součástí naší nabídky jsou také ohňostroje 49-58 ran nebo ohňostrojové sety.

 • Ohňostroje 49-58 ran

  Oslava konce roku, nového roku nebo oslava narozenin či svatby se neobejde bez několika věcí - lidí, se kterými chcete danou událost oslavit, a bez ohňostroje, který události dodá pomyslnou korunku. Jsme specialisté na ohňostroje 49-59 ran a dalších druhů, jako jsou ohňostroje 61-90 ran či kulové pumy, které jsou součástí naší velice široké nabídky.

  Ať už plánujete jakoukoli akci či událost, pozvedněte ji díky zábavní pyrotechnice o level výš. Pokud si nepozvete odborníka, vždy pamatujte na zásady týkající se bezpečnosti. Zábavní pyrotechnika se za správného použití postará o fenomenální a dech beroucí světelnou show, která se rozprskne na nebesích.

 • Ohňostroje 61-90 ran

  Ve vzduchu jde cítit konec roku nebo naopak příchod toho nového? Či snad plánujete velkolepou oslavu narozenin, svatebního výročí nebo zásnub? Pozvedněte jakoukoli akci na vyšší úroveň tím, že investujete do ohňostroje 61-90 ran. Právě tento typ zábavní pyrotechniky dodá události ten pravý šmrnc!

  Nabídka ohňostrojů je opravdu pestrá a velice široká. Najdete u nás jak zmiňované ohňostroje 61-90 ran, ale také ohňostroje větší velikosti (300-1000 ran). Nabízíme taktéž ohňostrojové sety nebo kulové pumy, které budou také skvělou pomyslnou třešničkou plánované akce.

 • Ohňostroje 100-299 ran

  Ohňostroje 100-299 ran už dávno nejsou součástí jen novoročních oslav a oslav konce roku. Stávají se pomyslnou třešničkou na svatebních hostinách, narozeninových mejdanech nebo oslavách výročí. Zpestřete i vy velkolepou událost ohňostroji, které se na nebi postarají o fantastickou barevnou ohnivou show!

  Zaměřujeme se na prodej různých druhů ohňostrojů a zábavní pyrotechniky. Součástí naší nabídky nejsou jen ohňostroje 100-299 ran, ale také ohňostroje 300-1000 ran či kulové pumy. Vyberte si z široké nabídky přesně ten, který povznese velkolepou oslavu na vyšší úroveň.

 • Ohňostroje 300-1000 ran

  Blíží se konec roku nebo jen velkolepá oslava narozenin, která má být nezapomenutelnou? V obou případech si připravte ohňostroje 300-1000 ran, které budou pomyslnou třešničkou na dortu. Světelná show, která se rozprskne na nebi, je oblíbenou podívanou nejen dětí, ale také dospělých, kterým se v

  očích objeví barevné jiskřičky mísící se s radostí a překvapením. Odpalte nádhernou podívanou i na svém večírku. Nabízíme ohňostroje 300-1000 ran, ale také pro ohňostroje 100-299 ran, které se hodí pro menší oslavy narozenin nebo svatební mejdany. Součástí nabídky jsou i kulové pumy či ohňostrojové sety.

 • Šikmé kompaktní...
 • Multikaliberní ohňostroje
na stránku
Zobrazeno 253 – 257 z 257 položek
Zobrazeno 253 – 257 z 257 položek

PŘIDEJ SE K NÁM NA INSTAGRAMU

pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
pyrosr instagram
JAK ODPALOVAT PYROTECHNIKU